Судове рішення #9634507

                                Справа № 3-368/10

П О С Т А Н О В А

19.05.2010 р.            Суддя Кам’янобрідського районного суду м. Луганська Шабрацький Г.О. розглянувши матеріали, які надійшли із Кам’янобрідського РВ ЛМУ УМВС України в Луганській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку м. Луганська, непрацюючу, зареєстровану та проживаючу за адресою: АДРЕСА_1,  за ч. 1  ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ВСТАНОВИВ:

 

ОСОБА_1 не в повному обсязі виконує свої обов’язки щодо виховання свого неповнолітнього сина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, який 09.04.2010 р. займався жебрацтвом біля храму розташованого по перевулку 2-му Кооперативному.

ОСОБА_1 в суді показала, що не приділяла достатньо уваги вихованню свого сина, так як крім нього сама виховує ще трьох неповнолітніх дітей: ОСОБА_3 1992 року народження, ОСОБА_4 1994 року народження, ОСОБА_5 1999 року народження, обіцяла посилити контроль за вихованням сина, в скоєному правопорушенні розкаялась, просила суд суворо не наказувати.

Вищевикладене підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення (л.с. 1-2), рапортом працівників міліції (л.с. 4), поясненнями ОСОБА_1 (л.с. 5).

Враховуючи викладене, суд вважає, що вина ОСОБА_1 доказана, її дії слід кваліфікувати за ст. 184 ч.1 КУпАП.

У відповідності до ст.ст. 23, 33 КУпАП при призначенні покарання суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника та обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність і вважає, що оскільки адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, покарання слід призначити у вигляді попередження.    

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 278, 280, 283, 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винною за ч. 1  ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначити стягнення у вигляді попередження.

Постанова може бути оскаржена в Апеляційному суді Луганської області через Кам’янобрідський районний суд м. Луганська протягом  десяти  днів з дня його винесення.

Суддя                                         Г.О. Шабрацький

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація