Справа 22ц-2216
Категорія 27
Головуючий у 1 інстанції Муштат А.М.
Доповідач Волошин М.П.
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
2010 року червня 09 дня апеляційний суд Дніпропетровської області в складі:
головуючого судді Волошина М.П.
суддів Куценко Т.Р., Демченко Е.Л.
при секретарі Качур Л.В.
розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 11 серпня 2009 року по справі за позовом Закритого акціонерного товариства «Альфа-Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості та звернення стягнення на майно, –
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою судді від 11 серпня 2009 року відкрито провадження по справі за позовом ЗАТ «Альфа-Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості та звернення стягнення на майно.
В апеляційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати ухвалу судді, обґрунтовуючи свої заперечення проти ухвали тим, що суддею при постановленні ухвали порушено норми матеріального та процесуального права.
Апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.
Висновок суду про те, що спір між сторонами є підсудним Синельниківському міськрайонному суду Дніпропетровської області є правильним, та таким, що відповідає вимогам норм процесуального права, зокрема ст. 114 ЦПК України.
Як вбачається з позовної заяви ЗАТ «Альфа-Банк», однією з позовних вимог є звернення стягнення на предмет іпотеки, а саме на будинок розташований за адресою: АДРЕСА_1. (а.с. 5).
Згідно ст. 114 ЦПК України - позови, що виникають з приводу нерухомого майна, пред'являються за місцезнаходженням майна або основної його частини.
За таких підстав, позивач вірно, з дотриманням правил виключної підсудності, подав позов, а суддя першої інстанції відкрив провадження.
Доводи апеляційної скарги про те, що позов подано з порушенням ч. 1 ст. 109 ЦПК України, не можуть бути взяти до уваги, як такі, що не ґрунтуються на законі, оскільки спір між сторонами виник з приводу нерухомого майна.
Інші доводи скарги не є суттєвими і не дають підстав для скасування ухвали судді, і тому згідно ч. 1 ст. 312 ЦПК України, апеляційна скарга підлягає відхиленню, а ухвала судді залишенню без змін.
Керуючись ст.ст. 307, 312, 314 ЦПК України апеляційний суд, –
У Х В А Л И В:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 – відхилити.
Ухвалу судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 11 серпня 2009 року – залишити без змін.
Ухвала апеляційного суду чинна з моменту проголошення та може бути оскаржена до суду касаційної інстанції протягом двох місяців.
Судді: