Справа № 11 «а» - 525
Головуючий у суді 1-ї інстанції Сєчко В.Л.
Доповідач: Нешик Р.І.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Колегія суддів судової палати з кримінальних справ
апеляційного суду Вінницької області в складі:
Головуючого: Олексієнка Ю.Г. Суддів: Нешик Р.І., Аліфанова Ю.Б.
Розглянула у відкритому засіданні в м. Вінниці 26 липня 2006 р. кримінальну справу за апеляцією засудженого ОСОБА_1 на вирок Козятинського міськрайонного суду від 16 травня 2006 р., яким
ОСОБА_1, пенсіонер, раніше не судимий, визнаний винним за ст. 125 ч. 2 КК України.
На підставі ст. 7 КПК України звільнений від покарання.
Стягнуто із ОСОБА_1 на користь потерпілого ОСОБА_2 1.000 грн. моральної шкоди.
ОСОБА_1 визнаний винним в тому, що 27 березня 2005 року об 11 год. 40 хв. на ринку «Хлібодар», - що в м. Козятині під час сварки наніс ОСОБА_2 удар кулаком в обличчя, заподіявши йому легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров'я.
В своїй апеляції ОСОБА_1 просить скасувати вирок суду в частині визнання його винним за ст. 125 ч. 2 КК України і закрити провадження по справі, посилаючись, що він діяв в стані необхідної оборони.
Заслухавши доповідь судді апеляційного суду, пояснення засудженого ОСОБА_1 підтримавшого свою скаргу, дослідивши її доводи та перевіривши матеріали кримінальної справи, колегія дійшла висновку про законність вироку суду.
Висновки суду про доведеність вини ОСОБА_1 у скоєнні злочину, за який він визнаний винним, правильний і грунтуються на досліджених в суді доказах, в тому числі, показах потерпілого ОСОБА_2. та свідків ОСОБА_3 і ОСОБА_4 які в суді підтвердили, що під час конфлікту, який виник між потерпілим і дружиною засудженого, вмішався ОСОБА_1, вдаривши кулаком потерпілого в обличчя.
Із висновків судово-медичного дослідження - на тілі ОСОБА_2. виявлені тілесні ушкодження, що по ступеню тяжкості відносяться до категорії легких із короткочасним розладом здоров'я.
Суд обгрунтовано не взяв до уваги покази свідків ОСОБА_5 та ОСОБА_6, які намагаючись допомогти засудженому, вказували на обставини, про які не зазначав сам ОСОБА_1.
За таких обставин доводи апеляції засудженого не підлягають до задоволення.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 365, 366 КПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу засудженого залишити без задоволення, а вирок Козятинського міськрайонного суду від 16 травня 2006 року відносно ОСОБА_1 залишити без змін.
Головуючий: