Справа № 2-351/2007року
РІШЕННЯ
Іменем України
14 березня 2007 року Харківський районний суд Харківської області в складі:
головуючого - Козирєвої Г.М.
при секретарі - Нетецькій Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в сел. Покотилівка справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вказавши, що за час проживання однією сім'єю, вона зрозуміла, що вони з відповідачем різні по характеру люди з різними поглядами на сімейне життя і між ними відсутнє взаєморозуміння. Однією сім'єю вони не проживають з лютого 2000 року, спільне господарство та сімейний бюджет не ведуть, шлюбно-сімейні відносини не підтримують. Між ними втрачено почуття кохання та поваги один до одного.
Позивачка, ОСОБА_1у судовому засіданні підтримала свій позов, судові витрати просила покласти на неї.
Відповідач, ОСОБА_2., у судове засідання ні з'явився, про час та день слухання справи був повідомлений через оголошення у пресі за № 27 від 08.03.2007 року.
Вислухавши позивачку, вивчивши письмові докази, суд вважає, що заявлений позов підлягає задоволенню, оскільки у судовому засіданні встановлено, що сторони з лютого 2000 року разом не проживають, не підтримують свої подружні стосунки із-за несумісності характерів у зв'язку з чим в родині стали виникати постійні сварки й скандали, що призвело до втрати почуття кохання та поваги один до одного. Від шлюбу мають неповнолітнього сина, ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з позивачкою і залишиться з нею проживати. Подальше формальне існування шлюбу не відповідає інтересам позивачки.
Тому шлюб необхідно розірвати.
Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 213-215, 224 ЦПК України, ст. ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
2
Шлюб, зареєстрований 15 листопада 1991 року в Покотилівській селищній раді Харківського району Харківської області, по актовому запису № 62 між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1і ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1- розірвати.
Стягнути при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу держмито на користь держави з ОСОБА_1 у розмірі 25,00 грн., ОСОБА_2 звільнити від сплати державного мита.
На рішення протягом 10 днів з дня його проголошення може бути подано заяву про оскарження. Апеляційна скарга на рішення може бути подана на протязі 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, через Харківський районний суд.
Рішення набирає чинності, після закінчення строку на подачу заяви про апеляційне оскарження, якщо така заява не була подана, а при подачі такої заяви - після закінчення строку на подачу апеляційної скарги, якщо апеляційна скарга не подана, а при подачі апеляційної скарги - після розгляду справи судом апеляційної інстанції.