Судове рішення #974488
РІШЕННЯ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

(в порядку ч.З ст. 209 ЦПК України)

№ 2-27/07

м.Запоріжжя                                                                         14 березня 2007 року

Шевченківський районний суд м. Запоріжжя

у складі головуючого судді Зарютіна П.В. при секретарі Остапець Ю.С. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, за зустрічною позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про встано­влення способу та порядку участі у вихованні сина, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з вищевказаним позовом, за яким зазначила, що з відповідачем вона має неповнолітню дитину, яка знаходиться на її утриманні, через що про­сить суд стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання сина в розмірі 1/4 частки від всіх видів заробітку щомісяця.

ОСОБА_2 звернувся до суду із зустрічним вище зазначеним позовом, за яким вка­зав, що відповідачка не відпускає сина для побачень з ним, через просить встановити йому порядок його участі у вихованні спільного з відповідачкою сина, надавши йому право на по­бачення з сином та право спільного оздоровлення у літній період.

В судовому ОСОБА_1 наполягла на заявлених позовних вимогах за вищевказани­ми підставами, а на зустрічні вимоги заперечила, вказуючи на небажання самого сина до по­бачень із батьком.

В судовому ОСОБА_2 та його представник наполягли на заявлених зустрічних по­зовних вимогах за вищевказаними підставами, а на вимоги про стягнення аліментів визнали частково, просили встановити аліменти в розмірі 1/6 частки від заробітку відповідача.

Перевіривши матеріали справи, з'ясувавши всі обставини, вислухавши пояснення учасників судового розгляду, дослідивши надані суду докази, суд вважає, що заявлений пер­вісний позов підлягає частковому задоволенню, а зустрічний - повному.

На підставі викладеного, -

ВИРІШИВ:

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, починаючи з 07.11.2006 року і до досягнення дитиною повноліття, аліменти у розмірі 1/6 частки від всіх видів заробі­тку (доходу) щомісячно, але не менше, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дити­ни відповідного віку.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави 51 гривню в рахунок судового збору та 30 гривень в рахунок витрат на інформаційно-технічне забезпечення судо­вого процесу.

Допустити негайне виконання рішення в частині стягнення аліментів за один місяць.

В задоволенні іншої частини позовних вимог ОСОБА_1 відмовити.

Встановити спосіб участі ОСОБА_2 у вихованні сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, надавши ОСОБА_2 право на побачення з сином протягом двох вихідних днів щомісяця з 10-00 год. суботи до 15-00 год. неділі з правом виїзду разом із сином до с. Мала Токмака Оріхівського району Запорізької області, та право спільного проведення з сином оздоровлення щорічно кожного літнього пе­ріоду протягом п'яти днів.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Запорізької області через район­ний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Роз'яснити сторонам по справі, що складання повного рішення відкладено, та 19-го березня 2007 року вони можуть з ним ознайомитися в будь-який робочий час суду.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація