Судове рішення #977784
Справа №2-819/2007 р

Справа №2-819/2007 р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ.

16 березня 2007 року .Бердичівський міськрайонний суд в складі: головуючого-судді Хавронюк О.Л., при секретарі - Лободі В.Л., з участю сторін , розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Бердичеві цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу , стягнення аліментів на утримання дитини,-

ВСТАНОВИВ:

Позивачка , згідно поданої заяви, просить стягувати на її користь аліменти на утримання дочки в розмірі 114 частини всіх видів заробітку, оскільки добровільно відповідач не надав матеріальну допомогу на утримання дитини, шлюб слід розірвати з тих причин, що відповідач вчиняє сварки, на зауваження змінити поведінку не реагує, між ними відсутнє взаєморозуміння.

В судовому засіданні позивачка заявлені вимоги підтримала. Відповідач позов визнав.

Відповідно до ч. 4 ст.174,ст.. 130 ЦПК України при визнанні позову за наявності законних підстав ухвалюється судове рішення про задоволення позову .Визнання позову не порушує законних прав і інтересів інших осіб.

Обов'язок відповідача сплачувати аліменти визначений ст. 180 Сімейного Кодексу України .вимоги про розірвання шлюбу ґрунтуються на положеннях ст..ст. 105,112 Сімейного Кодексу України. Отже, для постановления рішення є законні підстави..

Керуючись ст.ст. 130,174 ЦПК України, ст.ст.105,112, 180-183,191 Сімейного Кодексу України, суд,-

ВИРІШИВ:

Шлюб, зареєстрований 24 листопада 2001 року між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1народження і ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2народження , Бердичівським міським відділом РАГС Бердичівського міського управління юстиції актовий запис № 583, розірвати.

При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2. держмито в дохід держави в сумі 17 грн, а ОСОБА_1 від таких витрат звільнити

Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2народження, уродженця і жителя АДРЕСА_1 військовослужбовця віч А 2038, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3народження , в розмірі 1\4 частини всіх видів заробітку (доходів) відповідача, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку .щомісячно, починаючи з 28.02.2007року і до повноліття дочки.

Стягнути з ОСОБА_2держмито в дохід держави в сумі 51 грн. Рішення про стягнення аліментів підлягає обов'язковому негайному виконанню в межах платежу за один місяць.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, таку заяву може бути подано протягом 10 днів. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом 20 днів після подання заяви, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. В разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються в апеляційний суд Житомирської області через Бердичівський міськрайонний суд .

Головуючий: підпис

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація