Судове рішення #977853
Справа № 2-190/2007рік

Справа № 2-190/2007рік

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

22 березня 2007 року                                                                                                       смт. Черняхів

Черняхівський районний суд Житомирської області в складі:

головуючого-судді                                                  Моніча Б.С.

при секретарі                                                           Юрченко Т.Р.

з участю позивачки                                                ОСОБА_1.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в смт. Черняхові справу за позовом

ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

19.02.2007 до суду надійшов зазначений позов, в якому позивачка вказала, що проживала з відповідачем у шлюбі, зареєстрованому 27.11.2003 відділом реєстрації актів цивільного стану Черняхівського райуправління юстиції за актовим записом №114. Від даного шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Під час шлюбу проживали в будинку батьків відповідача. Вона та відповідач мають різні характери та погляди на життя, які несумісні для спільного проживання. Між ними постійно виникали сварки і після чергової такої сварки в кінці жовтня 2006 року вона залишила відповідача та виїхала проживати до своїх батьків разом з дитиною. З того часу вони проживають окремо, спілкуються, але поновлювати з відповідачем подружні стосунки позивачка не намірена, оскільки вважає, що подальше проживання з ним у шлюбі та збереження сім'ї є неможливі. Просила шлюб між нею та позивачем розірвати, витрати по розірванню шлюбу покласти на сторони порівну, їхнього сина залишити у неї на вихованні.

У попередньому судовому засіданні позивачка позов підтримала, зазначила, що просить розірвати шлюб з підстав, викладених у позовній заяві, витрати по розірванню шлюбу покласти на неї з чоловіком порівну. Судові витрати просила залишити на ній, оскільки чоловік відшкодував їй ці витрати. Відповідач у судове засідання не з'явився, подав письмову заяву, в якій пред'явлений позов визнав повністю, вказав, що йому відомі наслідки визнання позову та просив справу розглянути без його участі. За таких обставин позивачка просила суд винести рішення на попередньому розгляді справи згідно ст.130 ЦПК України.

Розглянувши дану справу, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав:

правовідносини сторін регулюються ст.ст.54, 104-105, 110-113 СК України;

з позовної заяви, яка сторонами не оспорюється, вбачається, що сторони зареєстрували шлюб, сімейні стосунки у них не склалися, що призвело до фактичного розпаду сім'ї;

Окрім того, що зазначені обставини сторонами не оспорюється, вони підтверджуються письмовими доказами: свідоцтвом про одруження сторін (а.с.3), іншими матеріалами справи (а.с.4-5). На підставі викладеного, суд приходить до переконання, що сім'я сторін фактично розпалася, зберегти її немає ні можливості, ні бажання у сторін, а тому подальше перебування в шлюбі буде суперечити інтересам подружжя та їхньої дитини. Вирішуючи питання про те, з ким із батьків повинна проживати їхня неповнолітня дитина, суд враховує думку сторін з цього приводу, вік дитини і приходить до висновку, що вона повинна проживати з матір'ю.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.54, 104-105, 109-113, 160-161 СК України, 130, 174, 209, 212-215 ЦПК України, суд, -

 

ВИРІШИВ:

 

Позов задовольнити.

Шлюб, зареєстрований 21.11.2003 року відділом реєстрації актів цивільного стану Черняхівського районного управління юстиції між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3., актовий запис №114 від 27.11.2003 - РОЗІРВАТИ.

Неповнолітню дитину сторін - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1., залишити при матері.

 

2

Витрати по розірванню шлюбу в органах реєстрації актів цивільного стану в розмірі 17 грн. покласти на ОСОБА_2. та ОСОБА_1. порівну - по 8,50 грн. на кожного.

На рішення може бути подано заяву про апеляційне оскарження протягом 10-ти днів з дня його проголошення.

На рішення може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Житомирської області через Черняхівський районний суд Житомирської області протягом 20-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

При відсутності заяви та апеляції рішення вступає. в законну силу через 10 днів з дня його проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація