КОПІЯ
Цивільна справа № 2-13-10
У Х В А Л А
23 червня 2010 року Обухівський районний суд Київської області у складі:
головуючого судді Кравченка М.В.
при секретарі Запорожець О.М.,
розглянувши у приміщенні Обухівського районного суду Київської області у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним заповіту, треті особи – Обухівська районна державна нотаріальна контора, Друга Київська державна нотаріальна контора,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулась до суду з позовною заявою до відповідача.
В судовому засіданні представник позивача ОСОБА_4 заявила про залишення позову без розгляду.
Представники відповідача ОСОБА_5, ОСОБА_6 проти клопотання заперечили, посилаючись на необхідність вирішення спору по суті.
Представник третіх осіб в судове засідання не з’явились, причин неявки суду не повідомили.
Згідно ст. 207 ч.1 п.5 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Заперечення представників відповідача не ґрунтуються на вимогах чинного законодавства, тому суд вважає неправомірним обмеження позивача у здійсненні його процесуальних прав та неможливим вирішення позову по суті за наявності заперечень проти цього представника позивача.
Суд вважає можливим залишити позов без розгляду, задовольнивши відповідну заяву представника позивача.
Керуючись ст. 207 ч.1 п.5 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним заповіту, треті особи – Обухівська районна державна нотаріальна контора, Друга Київська державна нотаріальна контора, залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через Обухівський районний суд шляхом подачі в п’ятиденний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя підпис М.В.Кравченко
З оригіналом згідно. Суддя: