Судове рішення #9803018

                                                                                                     Справа № 2о-62

                            2010 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М                 У К Р А Ї Н И

11 березня 2010 року Святошинський районний суд м. Києва у складі:

    головуючого судді                           Троян Н.М.

    при секретарі -                                         Колісник К.В.

    розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересовані особи: Відділ реєстрації актів цивільного стану Святошинського РУЮ м. Києва, ОСОБА_2,-

В С Т А Н О В И В:

      Заявник в лютому 2010 року звернувся до Святошинського районного суду м. Києва з вищезазначеною заявою, в якій просить встановити , що він є сином ОСОБА_2, посилаючись на те, що в усіх документах його батька  записаний як ОСОБА_2. У 1982 р його батьки а саме: батько -   ОСОБА_2 1958 р.н. та мати -  ОСОБА_3 1964 р.н. одружилися, що підтверджується свідоцтвом про шлюб від 15.10.1982, запис № 1521, однак в зазначеному свідоцтві була зроблена описка в імені його батька та помилково батько був зазначений як ОСОБА_2, хоча в свідоцтві про народження та в паспорті він зазначений як ОСОБА_2. Заявник народився ІНФОРМАЦІЯ_3 в м. Дрезден, Німеччина (ГДР),  де в свідоцтві про народження  його ім’я по батькові було зазначено з помилкою, замість «ОСОБА_1» було зазначено ОСОБА_1», у зв’язку з тим, що в свідоцтві про шлюб його батьків ім’я його батька помилково було зазначено  як ОСОБА_2. Звернутися з  запитом щодо виправлення в його свідоцтві про народження від 26.10.1985 запис   № 1368, його по батькові він не може, оскільки НДР вже не існує.

В судовому засіданні заявник підтримав свою заяву та просив суд задовольнити її повністю.

Представник відділу реєстрації актів цивільного стану Святошинського районного управління юстиції м. Києва в судове засідання не з’явився, направив до суду лист в якому просив справу слухати у відсутність представника та постановити рішення відповідно до чинного законодавства.

          Судом встановлено, що ОСОБА_1 народився ІНФОРМАЦІЯ_3 в м. Дрезден, Німеччина (а.с. 5 – копія свідоцтва про народження).

           З копії свідоцтва про народження заявника вбачається, що його батьками є ОСОБА_2 та ОСОБА_3.

          Судом встановлено, що в свідоцтві про народження та в паспорті батько заявника зазначений як ОСОБА_2, і тільки в свідоцтві про одруження батьків заявника  батько був зазначений як ОСОБА_2

           В судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 є сином ОСОБА_2, 1958 року народження, про що свідчать наступні докази: свідоцтво про народження заявника, яке видане 26.10.1985 року серія НОМЕР_1 Бюро реєстрації  актів громадянського стану при 93 військової комендатури ГСВС (м. Дрезден НДР) в  якому прізвище його батька та матері збігаються « ОСОБА_2».

          Допитана в судовому засіданні в якості свідка мати заявника  ОСОБА_3 показала, що заявник дійсно є її сином та сином ОСОБА_2.

          Таким чином, суд вважає, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 є сином ОСОБА_2 1958 року народження.

          Крім того дослідивши матеріали справи суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 та ОСОБА_1 є одна і та ж сама особа.

          На підставі викладеного, керуючись Постановою Пленуму Верховного Суду України від 31.03.1995 року № 5 із змінами «Про судову практику в справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення, ст.. 10,11,60,88,209,212-215,218,223, ст. ст. 256-259 ЦПК України, суд, -

 

В И Р І Ш И В:

   

         Заяву Мазманяна Едгара Рафаіловича про встановлення факту родинних відносин задовольнити.

         Встановити, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 є сином ОСОБА_2, 1958 року народження, зареєстрований в АДРЕСА_1

          Встановити, що ОСОБА_1 і ОСОБА_1 є рідним сином та батьком.

З аява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом 10 днів з моменту його проголошення.

Апеляційна скарга може бути подана протягом 20 днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.

 

 

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація