Справа № 2-802/2007р. РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 лютого 2007 року Центрально-Міський районний суд міста Горлівки Донецької області у складі:
головуючого судді - Реутової В.І.
при секретарі - Кобець О.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Горлівці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання втратившим права користування жилим приміщенням,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду із заявою, в якій зазначає, що з 1962 року він прописаний і постійно проживає в АДРЕСА_1. З ІНФОРМАЦІЯ_1 на житловій площі в цій квартирі прописані відповідачі - його дружина ОСОБА_2 і син ОСОБА_3. ІНФОРМАЦІЯ_2 відповідачі виїхали з міста Горлівки і на теперішній час проживають в Об'єднаному Королівстві та є громадянами Великобританії. Тобто відповідачі більше шести місяців не проживають на зазначеній житловій площі і не мають намірів повертатися в Україну та просять зняти їх з реєстрації. Відповідачі з 1995 року не виконують обов'язків, що випливають з договорів по наданню комунальних послуг, оплати житлової площі. Ніякого особистого майна відповідачів в квартирі не має. Крім того, відповідачі надіслали нотаріально завірені довіреності, якими стверджують свою волю бути знятими з реєстраційного обліку з житлової площі за адресою: АДРЕСА_1. Тому, позивач просить суд постановити рішення, яким визнати ОСОБА_2 та ОСОБА_3 втратившими право користування жилим приміщенням в АДРЕСА_1.
В судовому засіданні позивач позов підтримав та просив суд постановити рішення, яким визнати ОСОБА_2 та ОСОБА_3 втратившими право користування жилим приміщенням в АДРЕСА_1.
Відповідачі у судове засідання не з'явилися, надавши суду письмові заяви про розгляд справи без їхньої участі, позовні вимоги визнають повністю.
Вислухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи та надавши їм оцінку в їх сукупності, суд вважає, що вимоги позивача підлягають задоволенню з наступних підстав.
Так, в судовому засіданні встановлено, що відповідачі дійсно прописані в АДРЕСА_1. Згідно з Актом КП "Сервіс" від ІНФОРМАЦІЯ_3 ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4 народження та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_5 народження дійсно вже з ІНФОРМАЦІЯ_2 без поважних причин не проживають в АДРЕСА_1.
З урахуванням наведеного, у суду немає підстав ставити під сумнів достовірність і правдивість фактів, повідомлених позивачем.
2
Таким чином, в судовому засіданні достовірно встановлено, що в спірній квартирі відповідачі не проживають більше 6-ти місяців без поважних причин, тобто відповідно до ст. 71 ЖК України їх слід визнати втратившими право користування жилим приміщенням.
Керуючись ст.ст. 10,11, 209, 212, 214, 215, 224-226 ЦПК України, на підставі ст. 71 ЖК України, суд
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 - задовольнити.
ОСОБА_2 та ОСОБА_3 визнати втратившими право користування жилим приміщенням в АДРЕСА_1.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Центрально-Міський районний суд міста Горлівки шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Рішення суду набирає законної сили, якщо після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження (10 днів з дня проголошення) заяви не було подано, а також, якщо суду було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.