Судове рішення #9895239

АПЕЛЯЦІЙНИЙ   СУД  КІРОВОГРАДСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

  ПОСТАНОВА

      20 травня 2010 року.    Апеляційний  суд  Кіровоградської   області   у складі :  

головуючого -  судді Новіцького Е.Й.,

за участю прокурора Смирнягіна О.С.,

старшого слідчого СВ прокуратури Кіровоградської області  Корженка Д.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні подання старшого слідчого  СВ прокуратури Кіровоградської області Корженка Д.О. від 18 травня 2010 року погоджене заступником прокурора Кіровоградської області про продовження строку тримання під вартою до 6 місяців щодо  

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця села Войнівка, Олександрійського району, Кіровоградської області, українця,  громадянина України, не одруженого, освіта базова загальна середня, не працює,  раніше судимого:    26.09.2008 р. Олександрійським міськрайонним судом за  ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 185  КК України до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік, покарання відбув 02.10.2009; зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1; проживаючого: АДРЕСА_2.

ВСТАНОВИВ:

Старший слідчий СВ прокуратури Кіровоградської області Корженко Д.О. звернувся з поданням  про продовження строку тримання під вартою обвинуваченому ОСОБА_2 за   ч.ч.3,4 ст. 185, ч.1 ст.309  КК України  до 6 місяців.                                                                      

У поданні зазначено, що мешкаючи в селі Протопопівка Олександрійського району, не займаючись і не бажаючи займатися суспільно-корисною працею, переймаючись метою нетрудового збагачення за рахунок вчинення корисливих злочинів, ОСОБА_3 для реалізації своїх протиправних намірів, вступив у злочинну змову з мешканцями Олександрійського району, ніде не працюючими ОСОБА_4, ОСОБА_2, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8 та  своїм сином - неповнолітнім ОСОБА_9

Обравши предметом злочину - вироби із металу та товари народного споживання, а способом заволодіння ними – таємне їх викрадення, як шляхом злому дверних запорів так і вільного безперешкодного проникнення у сховища – залізничні напіввагони, контейнери на вагонах-платформах вантажних потягів,  ОСОБА_3, з метою створення умов для полегшення вчинення протиправних дій: виїзду на місце вчинення злочинну, перевезення учасників після його скоєння, притягнув і мешканця с. Приютівка Олександрійського району  ОСОБА_10, який, на підставі свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, мав право на керування автомобілем ВАЗ-21099420 реєстраційний номер НОМЕР_1, належним на праві власності його батькові - гр. ОСОБА_11

Крім того, для вчинення вищеназваних протиправних дій ОСОБА_3 особисто використовув і  автомобіль  ВАЗ-2121 «Нива», реєстраційний номер НОМЕР_6, належний гр. ОСОБА_12

З метою   визначення щодо об’єкту посягання, члени групи, на автомобілі ВАЗ-21099420 реєстраційний номер НОМЕР_1, під керуванням ОСОБА_10, виїздили на станції Користівка, Кременчук. Після того, як одні з них, відповідно до злочинної домовленості, проникали у вагони та інші сховища, які входили до складу потягу, інші – виїздили на місця, де, згідно змови, ті, хто перебував на потязі, скидали вантаж.

Крім того, для створення умов з метою  перевезення викраденого та його подальшої реалізації, ОСОБА_3 задіяв вантажний  автомобіль ЗІЛ-431610 реєстраційний номер НОМЕР_2, належний на праві власності гр. ОСОБА_13, який, як і ОСОБА_11 та ОСОБА_12,  не був поінформований про використання належного йому транспортного засобу в злочинних цілях. При цьому, в якості водіїв названого вантажного автомобіля виступали члени групи: ОСОБА_6, ОСОБА_8, ОСОБА_7

Після збуту викраденого, отримані в результаті цього кошти, розподілялися між членами групи та використовувалися ними на власні потреби.

        Для втілення та реалізації своїх злочинних корисливих намірів, ОСОБА_3, в групі з  ОСОБА_4, ОСОБА_2, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_10 та  неповнолітнім ОСОБА_9, в період з 22 травня 2009 року по 23 січня 2010 року, було скоєно ряд злочинів.

При цьому ОСОБА_3, являючись організатором злочинів – крадіжок матеріальних цінностей з потягів на території Кіровоградської області, з метою забезпечення приховування злочинної діяльності організованих ним співучасників злочинів – ОСОБА_7, ОСОБА_14, ОСОБА_6, ОСОБА_10, ОСОБА_2, ОСОБА_8, ОСОБА_4, неповнолітнього ОСОБА_9 ІНФОРМАЦІЯ_6, та інших невстановлених осіб, та уникнення учасників групи від можливого викриття під час вчинення злочинів і таким чином відповідальності за вчинені злочини, - приблизно в травні 2009 року вступив у злочинну змову з начальником лінійного відділення на станції ОСОБА_2 лінійного відділу на станції Знам’янка лінійного управління на Одеській залізниці УМВС України на залізничному транспорті ОСОБА_15, направлену на конспіративне і безпечне від можливого документування виконання членами групи злочинних дій по крадіжкам матеріальних цінностей з потягів, що слідують через залізно-дорожню станцію Користівка Одеської залізниці на території Кіровоградської області, таким чином залучивши ОСОБА_15 до вчинення злочинів.

 З цією метою ОСОБА_3 приблизно в травні 2009 року довів ОСОБА_16 розроблений злочинний план по підготовці і вчиненню ним у групі з ОСОБА_7, ОСОБА_14, ОСОБА_6, ОСОБА_10, ОСОБА_2, ОСОБА_8, ОСОБА_4, неповнолітнім ОСОБА_9 та іншими невстановленими особами крадіжок з потягів, внаслідок чого ОСОБА_3 і ОСОБА_15 розробили і узгодили злочинний план по забезпеченню завдяки службовому становищу ОСОБА_15 маскування та безпечних від можливого документування з боку правоохоронних органів виконання ОСОБА_3 у групі з ОСОБА_7, ОСОБА_14, ОСОБА_6, ОСОБА_10, ОСОБА_2, ОСОБА_8, ОСОБА_4, неповнолітнім ОСОБА_9 та іншими невстановленими особами крадіжок з потягів.

Згідно цієї злочинної змови, ОСОБА_15 взяв на себе обов’язок зловживаючи своєю владою коректувати злочинні дії інших вказаних членів групи шляхом надання порад і вказівок іншим членам групи через ОСОБА_3, дізнаватись про плануємі відпрацювання працівниками ОВС та ВОХР ділянок залізно-дорожніх колій поблизу місць скоєння злочинів групою ОСОБА_3 та попереджати про них, користуючись своїм службовим становищем не допускати викриття злочинів, їх реєстрацію та порушення кримінальних справ щодо членів злочинної групи ОСОБА_3 за вчинені ними крадіжки з потягів, забезпечуючи маскування їх дій, дізнаватись про рух потягів та матеріальні цінності в них і відсутність охорони та повідомляти про це групу ОСОБА_3, усувати можливі перешкоди вчиненню крадіжок, а також зобов’язався вирішувати питання з представниками інших правоохоронних органів про не проведення перевірок і не документування ними  злочинної діяльності групи ОСОБА_3, - за що мав після вчинення групою ОСОБА_3 кожного злочину, одержувати хабар у розмірі 30% від загальної суми прибутку від збуту викраденого майна.

При цьому ОСОБА_3 повідомив інших співучасників злочинів - ОСОБА_7, ОСОБА_14, ОСОБА_6, ОСОБА_10, ОСОБА_2, ОСОБА_8, ОСОБА_4, неповнолітнього ОСОБА_9 та інших невстановлених осіб про залучення до вчинення злочинів працівника лінійного управління міліції, про забезпечення ним маскування і прикриття їх злочинних дій і недопущення викриття членів злочинної групи, - для впевненості співучасників у гарантованості від можливого викриття правоохоронними органами їх злочинних дій.

В ході виконання злочинного плану, направленого на систематичне вчинення  ОСОБА_3 за попередньою змовою у групі з іншими співучасниками ОСОБА_7, ОСОБА_14, ОСОБА_6, ОСОБА_10, ОСОБА_2, ОСОБА_8, ОСОБА_4, неповнолітнім ОСОБА_9 та іншими невстановленими особами крадіжок матеріальних цінностей з потягів,  начальник ЛВ на ст. Олександрія ЛВ на ст. Знам’янка ЛУ на Одеській залізниці УМВС України на залізничному транспорті ОСОБА_15, у період приблизно з травня 2009 року по 23.01.2010 року, зловживаючи своєю владою всупереч державним інтересам служби, неодноразово дізнававшись про рух потягів та матеріальні цінності в них і відсутність охорони, повідомляв про це вказаним учасникам злочинного угруповання через їх організатора ОСОБА_3, усував перешкоди вчиненню ними крадіжок з потягів, коректував їх злочинні дії, надаючи поради і вказівки через ОСОБА_3, дізнавався по службі про заплановані відпрацювання працівниками правоохоронних органів і воєнізованої охорони залізничного транспорту ділянок залізно-дорожніх колій поблизу місць скоєння злочинів угрупованням ОСОБА_3 та попереджав про це останнього, зловживаючи своєю владою не допускав попередження і викриття працівниками ЛВ на ст. Олександрія ЛВ на ст. Знам’янка ЛУ на Одеській залізниці УМВС України на залізничному транспорті крадіжок членами угруповання ОСОБА_3 матеріальних цінностей з потягів та порушення кримінальних справ за фактами цих крадіжок, забезпечуючи маскування вказаних злочинів, за що після вчинення ОСОБА_3 за попередньою змовою у групі з іншими співучасниками ОСОБА_7, ОСОБА_14, ОСОБА_6, ОСОБА_10, ОСОБА_2, ОСОБА_8, ОСОБА_4, неповнолітнім ОСОБА_9 та іншими невстановленими особами крадіжок матеріальних цінностей з потягів,   одержував від ОСОБА_3 винагороду в розмірі 30% від загальної суми прибутку за реалізоване викрадене майно, таким чином за період з травня 2009 року по 23.01.2010 року приблизно у сумі 10 тис. гривень.

        Так, за попередньою змовою згідно розробленого злочинного плану, були вчинені крадіжки з потягів при наступник обставинах.

1.  22 травня 2009 року, близько 20 години, невстановлені слідством особами, переслідуючи мету нетрудового збагачення за рахунок вчинення крадіжки, на відрізку залізничної колії між станціями Користівка Одеської залізниці – Кременчук Південної залізниці, відповідно до злочинної домовленості з ОСОБА_3, шляхом злому запірної пломби проникли у сховище,    відведене для тимчасового   зберігання матеріальних цінностей – контейнер № 0550709 вагону-платформи   № 94746187 вантажного потягу   №   1502, що слідував з м. Іллічівськ Одеської залізниці до станції Жети-Су Казахстан, звідки таємно викрали:

-   108 коробок зубної пасти „Colgate Бережное отбеливание”  по 48 тюбиків в кожній (всього 5184 тюбиків) по ціні  7,00 грн. за кожен на суму 36 288,00 грн.;

-   38 коробок зубних щіток „Colgate 360о” по 72 щітки в кожній (всього 2736 щіток) по ціні  21,85 грн. кожна на суму 59 781,60 грн.;

разом на суму 96 069,60  грн., що являється великим розміром,  чим завдали матеріальну шкоду Південній залізниці на вказану суму, скинувши їх з названого вагону-платформи в раніше обумовленому місці - неподалік села Березівка Олександрійського району, після чого, не доїжджаючи станції Кременчук, залишили потяг.

        В свою чергу, інші члени групи: ОСОБА_2 та ОСОБА_10, на виконання вказівки ОСОБА_3, на автомобілі ВАЗ-21099420 реєстраційний номер НОМЕР_1 під керуванням останнього, виїхали на вищеназване місце з метою збирання названих матеріальних цінностей, де ОСОБА_10 залишив ОСОБА_2.

        Про виконання поставленого йому завдання, останній повідомив ОСОБА_3, який, через деякий час,  на власному автомобілі ВАЗ-21099 державний номерний знак НОМЕР_3, прибув на обумовлене місце, де завантажили викрадені з потягу коробки зубної пасти „Colgate” та щіток „Colgate 360о”, після чого останній перевіз їх за місцем свого проживання.

        Частину викраденого збули, а іншу – розподілили між собою, як і кошти, отримані від реалізації продукції „Colgate”.

        При проведених, на підставі постанови суду, обшуках за місцем проживання обвинувачених, було виявлено та вилучено:

- 9 тюбиків зубної пасти „Colgate Бережное отбеливание”  та 12 зубних щіток „Colgate 360о” – у ОСОБА_10;

- 7 тюбиків зубної пасти „Colgate Бережное отбеливание”  та 11 зубних щіток „Colgate 360о” – у ОСОБА_3

    2.  В ніч на 06 грудня 2009 року, відповідно до злочинної домовленості з ОСОБА_3, ОСОБА_7, ОСОБА_2 та н/л ОСОБА_9, переслідуючи мету нетрудового збагачення за рахунок вчинення крадіжки, на автомобілі ВАЗ-21099420 реєстраційний номер НОМЕР_1 під керуванням ОСОБА_10, прибули на залізничну станцію Користівка, де, шляхом злому запірних пломб, проникли у сховище,   відведене для тимчасового   зберігання матеріальних цінностей – контейнер № CRXU 4459824 вагону-платформи № 94793510 вантажного потягу №   2972, що слідував з міста Іллічівськ Одеської залізниці до станції Алма-Ата Казахстан, звідки, на відрізку залізничної колії між станціями Користівка Одеської залізниці – Кременчук Південної залізниці,  таємно викрали:

- 9 коробок крему «СИФ» лимон та амоніак, по 20 пляшок ємністю 500 мл в кожній (20х9), по ціні 22,50 грн. на суму 4 050 грн.;

- 16 коробок  „Domestos” гель „Горный ветерок”, по 20 пляшок ємністю 750 мл в кожній (20х16), по ціні 24 грн. на суму 7 680 грн.;

- 32 коробки „Domestos” гель „Белоснежный”, по 20 пляшок ємністю 750 мл в кожній (20х32), по ціні 24 грн. на суму 15 360 грн.;

- 58 коробок „Domestos” гель „Летнее солнце”, по 20 пляшок ємністю 750 мл в кожній (20х58), по ціні 24 грн. на суму 27 840 грн.;

разом – 115 коробок миючих засобів на загальну суму 54 930 грн., чим завдали матеріальну шкоду Південній залізниці на вказану суму, скинувши їх з названого вагону-платформи відповідно до попередньої домовленості неподалік села Лікарівка Олександрійського району, після чого, не доїжджаючи станції Кременчук, залишили потяг.

В свою чергу, виконуючи умови злочинної домовленості, ОСОБА_6, на автомобілі ЗІЛ-431610 реєстраційний номер НОМЕР_2, та інші члени групи:   ОСОБА_5 і ОСОБА_8, на автомобілі ВАЗ-2121 «Нива», реєстраційний номер НОМЕР_6 під керуванням ОСОБА_3, прибули на заздалегідь обумовлене місце для збирання викраденого, його завантаження та перевезення за місцем проживання останнього.

        При проведеному, на підставі постанови суду, обшуку за місцем проживання ОСОБА_3, було виявлено та вилучено 37 пляшок „Domestos”.

            3.  19 січня 2010 року, у нічний час, продовжуючи свої протиправні дії, направлені на викрадення чужого майна, переслідуючи мету нетрудового збагачення за рахунок вчинення крадіжки, відповідно до злочинної домовленості з ОСОБА_3, ОСОБА_7, ОСОБА_4 та н/л ОСОБА_9, на автомобілі ВАЗ-21099420 реєстраційний номер НОМЕР_1 під керуванням ОСОБА_10, прибули на залізничну станцію Користівка, де, шляхом вільного доступу проникли у сховище,   відведене для тимчасового   зберігання матеріальних цінностей – напіввагон № 60397932 вантажного потягу № 3521, що слідував  за відправкою «Запоріжжя-Ліве – Київ», звідки, на відрізку залізничної колії між станціями Користівка – Знам’янка Одеської залізниці,  таємно викрали:

-   3035 кг металопрокату (марка сталі СТЗПС) розміром 2,0х1000х2000 мм, в кількості 92 листа,   на загальну суму 16 468 грн.,

чим завдали матеріальну шкоду Одеській залізниці на вказану суму, скинувши їх з названого напіввагону, відповідно до попередньої домовленості, після чого, не доїжджаючи станції Знам’янка, залишили потяг.

Після цього, ОСОБА_7, ОСОБА_4 та н/л ОСОБА_9, на автомобілі таксі, приїхали до кафе «Дубок», куди, в цей же час, відповідно до попередньої домовленості, на автомобілі ВАЗ-2121 «Нива», реєстраційний номер НОМЕР_6, прибув спільно з ОСОБА_8, ОСОБА_3

З метою збирання викраденого металу, його завантаження та вивезення, ОСОБА_7, ОСОБА_8 та н/л ОСОБА_9 залишилися на вказаному місці, а ОСОБА_3 з ОСОБА_4 виїхали до села Комінтерн - до місця першого скидання металу, де вже перебував ОСОБА_6, який, відповідно до вказівки ОСОБА_3,  приїхав на заздалегідь обумовлене місце на таксі, послуги якого оплатив останній.

Зібравши викрадені листи металу, перевезли їх за місцем проживання ОСОБА_3

        Викраденим розпорядилися на власний розсуд.

4.  23 січня 2010 року, близько 17 години 30 хвилин, згідно вказівки ОСОБА_3, ОСОБА_7, спільно з ОСОБА_2, ОСОБА_5, неповнолітнім ОСОБА_9 та ОСОБА_10, на автомобілі ВАЗ-21099420 реєстраційний номер НОМЕР_1, яким останній керував на підставі свідоцтва про реєстрацію,  визначившись щодо об’єкту посягання, прибули в село Протопопівку, Олександрійського району, через яке слідував товарний потяг  № 3511.  

    Виконуючи умови злочинної змови, ОСОБА_2, спільно з ОСОБА_4, ОСОБА_7, ОСОБА_5 та  неповнолітнім ОСОБА_9, на виконання вказівки ОСОБА_3, шляхом вільного доступу, безперешкодно проникли у сховища,   відведені для тимчасового   зберігання матеріальних цінностей – залізничні напіввагони № 67783274 та № 65165177 товарного потягу № 3511, що слідував  до міста Іллічівськ Одеської області.

Діючи спільно і погоджено,  з відома ОСОБА_6 та ОСОБА_8, відповідно до вказівки ОСОБА_3, на відрізку залізничної колії між станціями Користівка - Знам’янка Одеської залізниці, ОСОБА_2, спільно з ОСОБА_7, ОСОБА_4 та  неповнолітнім ОСОБА_9, таємно викрали 3600 кг  і  2900 кг чавунних злитків, відповідно з вказаних вагонів, загальною вагою 6500 кг вартістю 2122 грн. 65 коп. за 1 тону, на загальну суму 13797 грн. 23 коп., чим завдали матеріальну шкоду Одеській залізниці на вказану суму, викинувши їх з названих напіввагонів відповідно до попередньої домовленості в селі Комінтерн Олександрійського району та на території Знам’янського району, після чого, не доїхавши до станції Знам’янка, залишили потяг.

    Після цього, сіли до автомобіля ВАЗ-21099420 реєстраційний номер НОМЕР_1, під керуванням ОСОБА_10, який, разом з ОСОБА_5, чекав їх у місці вказаному ОСОБА_3 на автодорозі Київ – Луганськ - Ізварене, та, відповідно до домовленості, доставив, для збирання скинутого з напіввагонів металу, ОСОБА_7 і ОСОБА_5 які вийшли з автомобіля поблизу кафе «Дубок» розташованого на ділянці зазначеної вище автодороги між м. Знам’янка і сел. Пантаївка. Інші, ОСОБА_2, ОСОБА_4,  неповнолітній ОСОБА_9 та ОСОБА_10 – прослідували в село Комінтерн Олександрійського району, де ОСОБА_2, ОСОБА_4 та неповнолітній ОСОБА_9 вийшли з автомобіля ВАЗ і пішки попрямували вздовж залізничної колії до місця в якому скинули метал, для його збирання. ОСОБА_10, відповідно до домовленості, залишився чекати на них в автомобілі.  

        В свою чергу, з метою створення умов для перевезення викраденого, ОСОБА_6 та ОСОБА_8, на  автомобілі ЗІЛ-431610 реєстраційний номер НОМЕР_2, належний на праві власності гр. ОСОБА_13, який не був поінформований про використання належного йому транспортного засобу в злочинних цілях, під керуванням ОСОБА_8, відповідно до спільної злочинної домовленості, прибули до залізничної колії, розташованої на території Знам’янського району, де, разом з ОСОБА_7 і ОСОБА_5, зібрали та завантажили частину чавуну, викрадену з вагонів потягу № 3511.

        В подальшому, вони прослідували в с. Комінтерн, де викрадений чавун вже був зібраний та складений в купу ОСОБА_2, ОСОБА_4 та  неповнолітнім ОСОБА_9 В свою чергу, ОСОБА_10, відповідно до вказівки ОСОБА_3, чекав їх в раніше обумовленому місці – біля кафе «Центр» по вул. Гагаріна, 1, в с. Веселе Олександрійського району, для подальшого перевезення.

        Після того, як весь викрадений чавун було завантажено до вантажного автомобіля ЗІЛ, ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_7 та неповнолітній ОСОБА_9, разом з  ОСОБА_10, на автомобілі ВАЗ-21099420 реєстраційний номер НОМЕР_1, під керуванням останнього, виїхали до місця свого проживання , а ОСОБА_6, ОСОБА_5 і ОСОБА_8, на автомобілі ЗІЛ-431610 реєстраційний номер НОМЕР_2, під кермуванням останнього, відповідно до домовленості з ОСОБА_3, поїхали до СТОВ «Ритм», розташованого по вул. Користівське шосе, 2, в с. Приютівка Олександрійського району, для зважування викраденого чавуну з метою його подальшої реалізації. В цей же час, до території названого СТОВ, з метою контролю, прибув і ОСОБА_3

        При зважуванні викраденого металу на ваговій СТОВ «Ритм», названі особи були затримані працівниками УБОЗ УМВС України в Кіровоградській області.

24.05.2010 року закінчується чотирьохмісячний строк утримання під вартою ОСОБА_2, однак завершити розслідування у вказаний термін у повному обсязі неможливо, оскільки по справі необхідно виконати наступні процесуальні дії:  

- допитати в якості свідків працівників лінійного відділу та працівників залізно-дорожніх станцій, визнати суб’єкти господарювання, які зазнали матеріальних збитків, цивільними позивачами по справі, а уповноважених представників цих підприємств визнати представниками цивільних позивачів, додатково допитати обвинувачених у справі по всім епізодам злочинної діяльності, отримати постанови суду та вилучити роздруківки по деталізації з’єднань обвинувачених, після чого визначити місця збуту викрадених цінностей та осіб, які їх придбали;  завершити огляди вилучених під час обшуків документів і предметів, скласти в повному обсязі стенограми легалізованих оперативних матеріалів, пред’явити матеріали оперативно-розшуковимх заходів обвинуваченим та допитати їх з цього приводу, провести призначені на 01.06.2010 року судово-психіатричні експертизи ОСОБА_16 і ОСОБА_7, ознайомити обвинувачених з висновками проведених по справі судових експертиз; з урахуванням всіх зібраних у справі доказів, скласти та пред’явити остаточне обвинувачення, прийняти рішення щодо відповідальності осіб, які придбавали викрадене майно; виконати вимоги ст. 231 КПК України, виконати вимоги ст.ст. 217-220 КПК України і скласти обвинувальний висновок, для чого потрібен додатковий строк слідства не менше двох місяців з урахуванням ознайомлення обвинувачених з матеріалами справи.

17.03.2010 року заступником прокурора області строк досудового слідства у справі продовжений до 4 місяців, тобто до 24.05.2010 року.

18.05.2010 року заступником прокурора області строк досудового слідства у справі продовжений до 6 місяців, тобто до 24.07.2010 року.

На виконання зазначеного обсягу роботи потрібен додатковий строк тримання під вартою обвинуваченого ОСОБА_2 – не менше 2-х місяців.

Заслухавши доповідача, думку прокурора і пояснення слідчого, які підтримали подання, дослідивши матеріали справи та, перевіривши доводи подання, суд вважає, що подання слідчого підлягає задоволенню.

          Згідно матеріалів справи 24.01.2010 року ОСОБА_2 затримано  на підставі ст. 115 КПК України, за підозрою у вчиненні злочину передбаченого ч.ч.3,4 ст.185, ч.1 ст.309 КК України.

27.01.2010 року Ленінським районним судом м. Кіровограда строк тримання  ОСОБА_2 продовжено до 10 діб.

02.02.2010 року Ленінським районним судом м. Кіровограда відносно ОСОБА_2 обрано міру запобіжного заходу взяття під варту строком на 2 місяці.

19.03.2010 року Ленінським районним судом м. Кіровограда строк тримання обвинуваченого ОСОБА_2 продовжений до 4 місяців, тобто до 24.05.2010 року

         На даний час по кримінальній справі є необхідність у виконанні зазначених у поданні слідчих дій, для виконання  яких необхідний тривалий час.

Враховуючи, що підстав для закриття та зупинення кримінальної справи, а також підстав для зміни запобіжного заходу обвинуваченому ОСОБА_2 не має, оскільки  ОСОБА_2 вчинив за попередньою змовою ряд тяжких умисних злочинів, повторно, з проникненням, за попередньою змовою групою осіб, санкція яких передбачає виключно позбавлення волі на строк від 5 до 8 років, знаходячись на волі, матиме можливість ухилитися від слідства та суду, продовжити свою злочинну діяльність, суд вважає за необхідне продовжити обвинуваченому строк тримання під вартою до 6 місяців.

Керуючись ст. ст. 156, 165-3  КПК України

ПОСТАНОВИВ:

Подання старшого слідчого СВ прокуратури Кіровоградської області Корженка Д.О. задовольнити.

         ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_7 продовжити строк тримання під вартою до шести місяців, тобто до 24.07.2010 року.

         Постанова оскарженню не підлягає і на неї не може бути внесено подання прокурора.

 

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація