Судове рішення #9901210

  Справа № 1-796/10р.  

  В И Р О К  

І М Е Н Е М         У К Р А Ї Н И  

  30 червня 2010 року                       Солом’янський районний суд м. Києва  

  у складі: головуючого - судді                           Губко А.О.  

при секретарі                                       Гвоздицькому А.О.  

за участю прокурора                           Шулякової В.Ф.  

  розглянувши у  відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Києві кримінальну справу за обвинуваченням    

ОСОБА_1   ,  

ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець м. Києва, українець, громадянин України, освіта середня, розлучений, не працюючого, без реєстрації, тимчасово проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, раніше судимий: 04.03.2004 року Голосіївським районним судом м. Києва за ст.ст.15 4,2, 185 ч.3. 185 ч.3  КК України до 4 років 6 місяців позбавлення волі та  відповідно до постанови суду від 10.08.2004 р. м. Ірпеня Київської області на підставі ст.71 КК України остаточно призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі, 12.07.2007 року звільнився з місць позбавлення волі умовно-достроково на не відбутий строк 1 рік 1 місяць та 13 днів  

у вчиненні злочину, передбаченого ст.15 ч.2, ст.185 ч.3 КК України   , -              

  В С Т А Н О В И В:  

  ОСОБА_1, будучи судимим 04.03.2004 року Голосіївським районним судом м. Києва за ст.ст.15 ч.2, 185 ч.3, 185 ч.3 КК України до 4 років 6 місяців позбавлення волі, відповідно до постанови суду від 10.08.2004 р. м. Ірпеня Київської області на підставі ст.71 КК України остаточно призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі, на шлях виправлення та перевиховання не став, і знову скоїв корисливий злочин.  

  Так, 01.04.2010 року біля 12 год. 00 хв. ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та знаходячись в будинку №25 по вул.Ушинського в м. Києві, з метою таємного викрадення чужого майна вирішив проникнути в квартиу № 36  цього ж будинк  

Реалізуючи свій злочинний намір, направлений на таємне викрадення чужого майна, ОСОБА_1, шляхом злому вхідних дверей проник до квартири №АДРЕСА_2 і, впевнившись, що в  квартирі нікого немає, став збирати по квартирі майно, яке належить гр.ОСОБА_2, а саме: чотири упаковки одеколону, вартість однієї становить 50 грн. на загальну суму 200 грн., шкатулку з набором мельхіорових ложок, вартістю 200 грн., джинси, вартістю 150 грн., хутряну шапку, вартістю 300 грн., футболку, вартістю 50 грн., бриджі, вартістю 50 грн., гаманець вартістю, 50 грн. та набір садових інструментів у чохлі, вартістю 100 грн.  

Викравши в квартирі у потерпілого майно на загальну суму 1100 грн., ОСОБА_1 не встиг його винести з квартири та довести свій злочинний намір до кінця, оскільки був затриманий потерпілим ОСОБА_3  

 

  Допитаний у судовому засіданні в якості підсудного ОСОБА_1 визнав повністю     свою вину   у пред''явленому йому обвинуваченні і підтвердив, що 01.04.2010 року біля 12 год. 00 хв., він прийшов до будинку №25 по вул.Ушинського в м. Києві до колишньої дружини, однак дома нікого не було, і він вирішив проникнути до сусідньої квартири №АДРЕСА_2 і, вибивши ногою двері, зайшов у квартиру, звідки забрав чотири упаковки одеколону, шкатулку з набором мельхіорових ложок, джинси, хутряну шапку, футболку, бриджі, гаманець та набір садових інструментів у чохлі, Які не встиг винести з квартири, т.я. був затриманий потерпілим, який викликав наряд міліції.  У скоєному щиро кається.  

  На підставі ч.3 ст. 299 КПК України суд при дослідженні доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким із учасників процесу не оспорювалися і суд не має сумнівів у добровільності та істинності їх позицій,  обмежився допитом підсудного та дослідив документи, які характеризують його  як особу.  

З урахуванням вищевикладеного, суд вважає, що ОСОБА_1 своїми умисними діями, які виразились у закінченому замаху на таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, не доведеного до кінця з причин, які не залежали від його волі, вчинені повторно, вчинив злочин, передбачений ст.ст.15 ч.2, 185 ч.3 КК України.  

  При призначенні підсудному ОСОБА_1 покарання, суд враховує ступінь тяжкості  вчиненого ним злочину проти власності, який згідно до ст. 12 КК України віднесений до категорії тяжких злочині, особу підсудного, раніше судимого, який ніде не зареєстрований і тривалий час не працює, відношення підсудного до вчиненого злочин та конкретні обставини його вчинення, щире каяття та факт повернення потерпілому викраденого у нього майна і вважає, що його перевиховання неможливо без ізоляції від суспільства, і він заслуговує покарання у виді позбавлення волі, але не на максимальний строк.  

Суд не знаходить підстав для призначення підсудному більш м’якого покарання, ніж позбавлення волі, враховуючи його особу та тяжкість вчиненого ним злочину.  

 

Обставиною, що пом’якшує покарання підсудного в силу ст.66 КК України, суд визнає щире каяття.  

Обставиною, що обтяжує покарання підсудного в силу ст.67 КК України, суд визнає вчинення злочину у стані алкогольного сп’яніння .  

Цивільний позов по справі не заявлений.  

Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд, -  

  З А С У Д И В:  

  Визнати винним ОСОБА_1 за ст.15 ч.2, ст.185 ч.3 КК України і призначити йому покарання – 3 (три) роки позбавлення волі.          

Міру запобіжного заходу до набрання вироком законної сили засудженому ОСОБА_1 до набрання вироком законної сили не змінювати, залишити-тримання під вартою в СІЗО №13 Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в м. Києві та Київській області.  

Строк відбуття покарання засудженому ОСОБА_1 відраховувати з 01.04.2010р.  

Цивільний позов по справі не заявлений.      

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду м. Києва через Солом'янський районний суд м.Києва протягом 15-ти діб з моменту його проголошення, а засудженим в той же строк з моменту отримання ним його копії.                        

  Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація