№ 2-551/2007p.
РІШЕННЯ ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
14 березня 2007р. Харцизький міський суд Донецької області в складі:
головуючого судді - Демидової В.К.
при секретарі - Іграк С.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харцизьку цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання втратившей право користування житловим приміщенням, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачки, вказуючи, що на підставі договору дарування від ІНФОРМАЦІЯ_1р. він є власником квартири АДРЕСА_1. В квартирі зареєстровані він та відповідачка, з якою він знаходився в зареєстрованому шлюбі з ІНФОРМАЦІЯ_2р. Шлюб між сторонами розірвано, але ще до розірвання шлюбу в ІНФОРМАЦІЯ_3 року відповідачка пішла з квартири і з цього часу в ній не мешкає, особисті речі відповідачки в квартирі відсутні, комунальні послуги не оплачує. Просить визнати відповідачку втратившей право користування житловим приміщенням, оскільки вона більш шести місяців не проживає в спірній квартирі без поважних причин.
Представник позивача в судовом) засіданні позов підтримала повністю.
Відповідачка в судове засідання не заявилась про день та час розгляд) справи повідомлялась належним чином.
Суд згідно ст. 224 ЦПК України вважає за можливе розглянути справу у відсутності відповідача на підставі доказів, що є у справі та постановити заочне рішення.
Суд знаходить позов обґрунтованим і підлягаючим задоволенню.
Суд встановив, що позивач)7 на підставі договору дарування, посвідченого державним нотаріусом Першої Харцизької державної нотаріальної контори ІНФОРМАЦІЯ_1р., належить квартира АДРЕСА_1..
В квартирі прописані позивач та відповідачка.
Згідно актів об'єднання співвласників багатоквартирного будинку „Наш дім" відповідачка не проживає в спірній квартирі з ІНФОРМАЦІЯ_4р., тобто більш шести місяців. Особистих речей у квартирі немає.
Свідки ОСОБА_3, ОСОБА_4 в судовому засіданні підтвердили факт того, що відповідачка в квартирі не проживає з ІНФОРМАЦІЯ_4 p., її речей в квартирі немає.
Таким чином, суд встановив, що відповідачка не проживає в спірній квартирі більш шести місяців без поважних причин, у зв'язку з чим її слід визнати втратившей право користування житловим приміщенням.
Керуючись ст. 71,72 ЖК України, ст. 10, 11, 60, 88,174,212,213,215, 224 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
ОСОБА_2-, ІНФОРМАЦІЯ_5 р.н., визнати втратившей право користування житловим приміщенням у квартирі АДРЕСА_1 Донецької області.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня його отримання його копії.
Заяв)- про оскарження заочного рішення суд)- може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення заочного рішення.
Апеляційну скарг)7 на заочне рішення суду може бути подано протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження або протягом 10 днів з дня проголошення заочного рішення без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження.
Судця: підпис Копія вірна Суддя: