Судове рішення #9916317

                                                                                      Справа № 3-1915

                                                               2010 р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 червня 2010 р.                                                          м. Коломия

             Суддя Коломийського міськрайонного суду Хільчук І.І.  розглянувши матеріали, які надійшли від Коломийського МВ УМВС України в Івано-Франківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 а, Коломийського району,  не працюючого, гр. України за ст. 173-2 ч.1 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

    18 червня 2010 року ДІМ Коломийського МВ УМВС складено адміністративний протокол, яким встановлено, що 12 червня 2010 р., гр. ОСОБА_1 о 18 год. 00 хв. за місцем свого проживання у Л.Слобідка, по вул. Верхова, 63 а, Коломийського району, перебуваючи в п»яному вигляді вчинив акт психологічного насильства в сім»ї.

      Свою вину в скоєному правопорушенні, в судовому засіданні, гр. ОСОБА_1 визнав, крім того його вина в скоєному адміністративному правопорушенні підтверджується наступними матеріалами справи:

          - даними в протоколі про адмінправопорушення від 18 червня 2010 р.;

- письмовим поясненням гр. ОСОБА_2;

- письмовим поясненням правопорушника ОСОБА_1

Отже, гр. ОСОБА_1 вчинив адмінправопорушення передбачене ст. 173-2 ч. 1 КУпАП.

При накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом»якшують і обтяжують відповідальність

На підставі вищенаведеного та керуючись ст.ст. 221, 283, 284, 33 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 (п»ятдесят одну) грн.

          Постанова може бути оскаржена до Івано-Франківського Апеляційного суду через Коломийський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.

                              Суддя:                     Хільчук І.І.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація