Судове рішення #9937774

    Копія     ПОСТАНОВА     3-1173/10

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 червня 2010 року суддя Торезького міського суду Донецької області ПУШНОВ О.О., розглянувши адміністративну справу, що надійшла з Торезького МВ УМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка м. Бердянська Запоріжської області, громадянка України, не працює, мешкає за адресою м. Торез, мікрорайон 1, 3/26раніше до адміністративної відповідальності не притягався,

за  ст. 184 ч. 1 КУпАП

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1  має на вихованні неповнолітнього сина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, який 04.06.2010 року о 14.30 годині знаходячись за адресою: м. Торез, вул.. Волховського, 138, причинив тілесне ушкодження кухонним ножем гр. ОСОБА_3, чим гр. ОСОБА_1 порушила п. 12 ЗУ «Про охорону дитинства», чим скоїла правопорушення, передбачене ст. 184 ч. 1 КУпАП.

ОСОБА_1  в судове засідання з»явилась, свою провину визнала повністю та пояснила, що вона на вихованні неповнолітнього сина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, який дійсно 04.06.2010 року о 14.30 годині знаходячись за адресою: м. Торез, вул.. Волховського, 138, причинив тілесне ушкодження кухонним ножем гр. ОСОБА_3, однак це було не навмисно. Просила її суворо не карати та врахувати її матеріальне положення. Сина виховувала сама. Права, передбачені ст. 63 Конституцією України та ст.. 268 КУпАП їй роз»яснені.

Крім повного визнання своєї провини, провина ОСОБА_1  підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ДО 600920 від 09.06.2010 року, постановою про відмову в порушенні кримінальної справи, протоколом усної заяви, протоколом міста скоєння правопорушення, актом СМЄ.

Враховуючи, що ОСОБА_1  свою провину визнала повністю, раніше стягнення на неї не накладалося, як пом’якшуючі відповідальність обставини, тому суд вважає, що стягнення можливо накласти у вигляді попередження, що буде достатнім для виправлення правопорушника.

Керуючись ст. ст. 38, 221, 247, 283-285 КУпАП,

   

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1  винною в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 184ч.1 КУпАП  України та підвергнути її стягненню у вигляді ПОПЕРЕДЖЕННЯ .

Постанова протягом десяти днів з дня її винесення може бути оскаржена або на неї може бути внесений протест прокурора в Апеляційний суд Донецької області через Торезький міський суд.

Суддя                                 підпис                                                       ОСОБА_4

З оригіналом згідно

Суддя Торезького міського суду                                 О.О.ПУШНОВ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація