ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без розгляду
"01" липня 2010 р. Справа № 2a-907/10/0970
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі:
Судді Скільський І.І.,
при секретарі Дякун М.М.
за участю:
представника позивача - не з`явився,
представників відповідача - Гейко В.Я., Сенчук І.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду адміністративну справу
за позовом Управління Держкомзему в Коломийському районі,
до відповідача: Державної інспекції України з контролю за цінами в Івано-Франківській області,
про визнання рішення № 63 від 01.03.2010 року недійсним,-
В С Т А Н О В И В:
Управління Держкомзему в Коломийському районі звернулося в суд з адміністративним позовом до Державної інспекції з контролю за цінами в Івано-Франківській області про визнання рішення № 63 від 01.03.2010 року недійсним.
Як вбачається з матеріалів справи позивач повторно не з`явився в судове засідання, хоча був належним чином повідомлений про дату, час та місце розгляду справи, що підтверджується наявними в матеріалах справи повідомленнями про вручення поштового відправлення (рекомендовані).
Відповідно до ч.3 ст. 128 та ч.4 ст.155 КАС України, у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини не прибуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.
Враховуючи вищенавадене, суд вважає, що позов слід залишити без розгляду.
Керуючись ч.3 ст.128, ч.4 ст.155, 160,165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд ,-
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Управління Держкомзему в Коломийському районі до Державної інспекції України з контролю за цінами в Івано-Франківській області про визнання рішення № 63 від 01.03.2010 року недійсним - залишити без розгляду.
Ухвала набирає законної сили в порядку встановленому ст. 254 КАС України та може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду в порядку і строки, передбачені ст.186 КАС України.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п’яти днів з дня її проголошення за правилами, встановленими ст.ст. 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження з наступним поданням протягом десяти днів апеляційної скарги. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Копію цієї ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі.
Суддя /підпис/ Скільський І.І.