Справа № 3 –453/2010 р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 квітня 2010 року м. Кузнецовськ
Суддя Кузнецовського міського суду Рівненської області Незнамова І.М., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ по обслугованню адміністративної території м. Кузнецовська в Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, який народився 09 січня 1989 року, українця, громадянина України, непрацюючого, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_1,
за ч.1 ст.130 КУпАП,
ВСТАНОВИВ :
27 березня 2010 року о 19-50 год. ОСОБА_1М . , в м. Кузнецовську Рівненської області керував транспортним засобом марки “Фольцваген” д/н НОМЕР_1 в стані алкогольного сп’яніння, чим порушив п. 2.9а Правил дорожнього руху України.
Такими діями ОСОБА_1М . вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1М . вину свою у вчиненні правопорушення визнав повністю щиро розкаявся та пояснив, що дійсно 27.03.2010 року о 19 год. 50 хв. в м. Кузнецовську Рівненської області керував транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння вперше. ОСОБА_1М . також просить суворо його не карати.
Проаналізувавши та дослідивши матеріали справи, пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, суд прийшов до висновку, що ОСОБА_1М . дійсно винний у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, тобто керування транспортним засобом особою в стані алкогольного сп’яніння.
Отже, враховуючи особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, тобто те, що ОСОБА_1М . щиро кається, вину у вчиненні правопорушення визнав повністю, керував транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння вперше, обставин, які обтяжують відповідальність правопорушника в судовому засіданні не встановлено, а тому суд прийшов до висновку про необхідність призначити ОСОБА_1М . адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.
На підставі зазначеного, керуючись ст.30-1, ч.1 ст.130, ст.ст.221,284 КУпАП, суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП і призначити йому адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на строк 40 (сорок) годин.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються Апеляційному суду Рівненської області через Кузнецовський міський суд.
Суддя : І.М. Незнамова
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-453/10
- Суд: Носівський районний суд Чернігівської області
- Суддя: Незнамова Ірина Миколаївна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.05.2010
- Дата етапу: 15.06.2010