Справа № 3-1188/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Донецьк 08.06.2010 року
Суддя Пролетарського районного суду м. Донецька Кирилюк Н.А., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Державної податкової інспекції у Пролетарському районі м. Донецька про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, працюючої касиром-адміністратором ТОВ «Фелбіс», проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ч. 1 ст. 155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі КУпАП),
в с т а н о в и в:
21.05.2010 року до Пролетарського районного суду м. Донецька надійшов протокол про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1, складеного на підставі акту перевірки від 03.03.2010 р. ТОВ «Фелбіс», що знаходиться за юридичною адресою: м. Донецьк, вул. В. Магістральна, 32. Згідно цього акту було виявлено, що ОСОБА_1, працюючи касиром-адміністратором даного товариства порушила встановлений Законом порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі – не забезпечене щоденне друкування фіскальних звітних чеків та їх зберігання у книзі обліку розрахункових операцій, а саме: відсутній Z-звіт за 01.03.2010 р. у КОРО №561001817 «Р»/5, не забезпечено зберігання контрольних стрічок за 2009 р. протягом трьох років за юрид. адресою даного товариства, чим порушила п.п. 9, 10 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. зі змінами та доповненнями.
Відповідно до ст. 268 КУпАП вважаю можливим розглянути справу у відсутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
Вивчивши матеріали справи, вважаю, що ОСОБА_1 порушила п. п . 9, 10 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, .громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. зі змінами та доповненнями, чим скоїла правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 155-1 КУпАП, що підтверджується даними, що містяться у даному протоколі про адміністративне правопорушення, її письмовими поясненнями про визнання факту правопорушення, викладеними у ньому, а також даними зазначеного акту перевірки .
Однак, згідно ст. 38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяця з дня його виявлення.
Враховуючи те, що строк притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 сплинув, а тому провадження у даній справі слід закрити.
На підставі викладеного, керуючись ст. 38, п. 7 ст. 247, ст. 265 КУпАП,
п о с т а н о в и в:
Провадження у адміністративній справі щодо ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 155-1 КУпАП закрити у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строку притягнення її до адміністративної відповідальності.
Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд Донецької області через Пролетарський районний суд протягом десяти днів з дня його винесення або опротестована прокурором у той же строк.
Суддя (підпис) Н.А. Кирилюк
З оригіналом згідно: Суддя Н.А. Кирилюк